Sale!

Hayauchi 6300-390-6,5 3-ext

299.00

Category

Pjūklas su teleskopiniu kotu – aukštapjovė.

Kuomet reikia greitai, patogiai ir saugiai genėti aukštai nuo žemės esančias šakas, tuomet pjūklas su teleskopiniu kotu – aukštapjovė,  bus jūsų pagalbininkas Nr. 1. Genėkite saugiai, tvirtai stovėdami ant žemės be jokių kopėčių, lipynių ar bokštelių. Galinga 390 mm ilgio ir dideliais 6,5 dantimis Hayauchi geležtė leidžia be vargo nupjauti šakas iki 20 cm storio. Aštri geležtės „nosis”-kablys  padeda išlaikyti pjūklą pjovimo kanale, per daug neištraukti jo, o taip pat puikiai pasitarnauja nupjauti jauniems ūgliamas ar žievei. Prie pagrindo esantis peilis-kablys taipogi naudojamas ūgliams, žievei šalinti. Gumuotas, keturių dalių lengvas aliuminio kotas leidžia puikiai valdyti pjūklą ir dirbti be didelių pastangų visą dieną. Ovali koto forma iki minimumo sumažina jo išlinkima ir garantuoja puikią pjūklo kontrolę dirbant. Koto apačioje yra guminis bamperis apsaugantis kotą nuo smūgių i žemę.

Dirbdami būtinai dėvėkite apsauginius akinius, pirštines ir saugokitės krentančių šakų!

Komplekte yra apsauginė įmautė geležtei.

Priežiūra: Baigus darbą, rekomenduojama šepetėliu nuvalyti pjuvenas, pjūklą nusausinti ir pašalinti nuo geležtės sakų, dervų apnašas alyvuogių aliejuje suvilgytu tamponėliu – saugu jūsų pjūklui ir ekologiška.

Saugumo perspejimai: Geležtė ypač aštri, būkite atsargūs dirbtami bei valydami pjūklą.

Pagaminta Japonijoje.

PJŪKLO SPECIFIKACIJA:

  • autentiškas, Premium klasės japoniškas plienas
  • geležtės ilgis 390 mm, nikeliuota, tinka šakoms iki 200 mm pjauti
  • 6,5 dantų 30 mm atkarpoje
  • pjūvio kanalo plotis – 2,3 mm
  • matmenys ištiesto: 6300x235x50 mm
  • matmenys transportavimui: 2440x235x50 mm
  • svoris  – 3280 g.
  • radiusas – 650

SILKY – neturintys sau lygių japoniški medžio pjūklai. Pjauna nepaprastai greitai, lengvai, tiksliai ir dailiai. Beveik šimtametė pjūklų gamybos patirtis, ypatingas Premium klasės japoniškas plienas. Šiuo metu gamyboje naudojami pažangiausi japoniški įrenginiai ir technologijos. Geležtė ir dantys išpjaunami lazeriu, robotas išlanksto ir užgalanda dantis suformuodamas pjovimo „taką“. Dantys grūdinami elektro-impulsiniu būdu išlieka aštrūs ir negalandami tarnauja intin ilgą laiką. „Pull stroke“ akcija – dėl itin plonos geležtės ir ypatingos dantų konfigūracijos, pjovimas vyksta tik traukiant pjūklą į save. Siauras pjovimo kanalas garantuoja mažą pasipriešinimą, todėl pjaunama itin greitai. Medis minimaliai pažeidžiamas, nedraskomas, pjūvio paviršius gaunasi tiesus ir glotnus.

SILKY technologija:

Ni – Nikeliu dengta geležtė. Paviršius itin kietas ir glotnus kai tuo tarpu pati geležtė išlieka lanksti. Tai ir apsauga, ir mažesnė trintis pjaunant, ilgesnis tarnavimo laikas.

Electro-impulse hardening – dantų viršūnėlės sekundės dalims pakaitinamos iki labai aukštos temperatūros, po to staiga šaldomos. Šitaip užgrūdintas pjaunantis paviršius tampa tris kartus kietesnis nei negrūdintas ir labai ilgai išlaiko aštrumą. Šiuo būdu grūdintus pjūklus galima atpažinti pagal juodas dantų viršūnėles.  Tokie pjūklai negalandami dilde,  esant poreikiui geležtė pakeičiama nauja.

4-RETSUME technologija – kiekvienas dantis turi 4 pjaunančius paviršius. Toks pjūklas gali puikiai pjauti medį visomis kryptimis: skersai, išilgai ir įstrižai. Medis minimaliai pažeidžiamas, tai sąlygoja greitesnį pjūvių užgijimą. Tai labai aktualu genėjant medžius.

Non-set teeth – į šonus neišversti dantys, priešingai nei klasikiniuose vakarietiškuose pjūkluose. Dantų viršūnėlės nukreiptos tiesiai žemyn, tokiu būdu siaurėja pjovimo kanalas, sunaikinama apie 50 proc. mažiau medžio skaidulų. Rezultate – greitas ir lengvas pjovimas. Geležtė gaunasi storiausia ties dantimis, ploniausia per vidurį ir vėl kiek storenė viršuje. Tai sąlygoja gerą pjuvenų išmetimą, pjūklas nestringa.

Rubber GOM handle – ergonomiška, unikalaus gumos mišinio rankena, gerai sugerianti pjūklo vibracijas. Guma užtikrina gerą sukibimą delne net būdama šlapia, maloni šaltu oru.

L- large and extra large teeth. 4-8 dantys 30 mm atkarpoje. Dideli dantys agresyvesni ir greičiau pjauna žalią ir minkštą medį. Pjaunant sausą ir kietesnį medį, dideli dantys gali kelti vibracijas.

Sale!

Hayauchi 6300-390-6,5 3-ext

299.00

Category

Pjūklas su teleskopiniu kotu – aukštapjovė.

SUSiJĘ PRODUKTAI

X
Scroll to Top
Scroll to Top