SILKY Bigboy 360-10

74.00

Category

Pjūklas SILKY Bigboy 360-10

Bigboy – pats pavadinimas kalba už save. Tai didžiausi pjūklai iš SILKY kompaktinės serijos pjūklų, toliau, tik Katana. Laiko patikrintas modelis. Nors gana ilgas ir galingas, nesunkiai tilps  kuprinėje, ant dviračio, valtyje, įrankių dėžėje ir niekam neužklius gulėdamas automobilio bagažinėje. Nepamainomas pagalbininkas gamtoje, ruošiant malkas laužui, valant miško takus, genint sodą, meistraujant lieptelį žūklei ar bokštelį medžioklei. Ilgu pjūklu patogu pasiekti toliau, aukščiau, rečiau reikalinga pakyla ar kopėčios. Toks pjūklas dėl savo ilgio, mažo svorio ir našumo daugeliu situacijų yra pranašesnis už sunkius ir triukšmingus benzininius pjūklus, be to, tai ir ekologiškas pasirinkimas. Tvirtas ir saugus sulankstymo mechanizmas. Ilga, unikalaus gumos mišinio neslidi ir šalčio netraukianti rankena. Pjauti galima ir viena, tačiau didžiausas našumas pasiekiamas traukiant abiejomis rankomis. 360 mm ilgio 10 dantų (30 mm atkarpoje) itin kieta, bet lanksti geležtė tinka tiek žaliam, tiek sausam medžiui iki 180 mm storio pjauti. Geležtės fiksavimo mechanizmas leidžia pasirinkti dvi skirtingas jos padėtis, t.y. kampą atsižvelgiant į darbo situaciją. Geležtės viršutinė briauna pritaikyta ugniai įžiegti  naudojant Light my fire skeltuvą.

Priežiūra: Baigus darbą ar grįžus iš žygio, rekomenduojama pjūklą nusausinti ir pašalinti nuo geležtės sakų, dervų apnašas alyvuogių aliejuje suvilgytu tamponėliu – saugu jūsų pjūklui ir ekologiška.

Saugumo perspejimai: Geležtė ypač aštri, būkite atsargūs išlankstydami ir sulankstydami pjūklą. Kitas pavojingas momentas – pjovimo pradžia. Nelaikykite atraminės rankos arti numatomos pjovimo vietos. Pirmi traukimai patys pavojingiausi, pjūklas gali nušokti nuo numatomos pjovimo vietos ir smarkiai sužeisti.

Pagaminta Japonijoje.

PJŪKLO SPECIFIKACIJA:

  • autentiškas, Premium klasės japoniškas anglinis plienas SK-4
  • geležtės ilgis 360 mm, chromuota, tinka šakoms iki 180 mm pjauti
  • 10 dantų 30 mm atkarpoje
  • pjūvio kanalo plotis – 1,8 mm
  • ištiesto matmenys: 760x80x20 mm
  • sulenkto matmenys: 410x75x20
  • svoris  – 410 g.
  • radiusas –

SILKY – neturintys sau lygių japoniški medžio pjūklai. Pjauna nepaprastai greitai, lengvai, tiksliai ir dailiai. Beveik šimtametė pjūklų gamybos patirtis, ypatingas Premium klasės japoniškas anglinis plienas SK-4. Šiuo metu gamyboje naudojami pažangiausi japoniški įrenginiai ir technologijos. Geležtė ir dantys išpjaunami lazeriu, robotas išlanksto ir užgalanda dantis suformuodamas pjovimo „taką”. Dantys grūdinami elektro-impulsiniu būdu išlieka aštrūs ir negalandami tarnauja intin ilgą laiką. „Pull stroke” akcija – dėl itin plonos geležtės ir ypatingos dantų konfigūracijos, pjovimas vyksta tik traukiant pjūklą į save. Siauras pjovimo kanalas garantuoja mažą pasipriešinimą, todėl pjaunama itin greitai. Medis minimaliai pažeidžiamas, nedraskomas, pjūvio paviršius gaunasi tiesus ir glotnus.

SILKY technologija:

Cr – Chromu dengta geležtė. Chromuotas paviršius itin kietas ir glotnus kai tuo tarpu pati geležtė išlieka lanksti. Tai ir apsauga, ir mažesnė trintis pjaunant, ilgesnis tarnavimo laikas.

Electro-impulse hardening – dantų viršūnėlės sekundės dalims pakaitinamos iki labai aukštos temperatūros, po to staiga šaldomos. Šitaip užgrūdintas pjaunantis paviršius tampa tris kartus kietesnis nei negrūdintas ir labai ilgai išlaiko aštrumą. Šiuo būdu grūdintus pjūklus galima atpažinti pagal juodas dantų viršūnėles.  Tokie pjūklai negalandami dilde,  esant poreikiui geležtė pakeičiama nauja.

Mirai-Me technologija – kiekvienas dantis turi 4 pjaunančius paviršius. Toks pjūklas gali puikiai pjauti medį visomis kryptimis: skersai, išilgai ir įstrižai. Medis minimaliai pažeidžiamas, tai sąlygoja greitesnį pjūvių užgijimą. Tai labai aktualu genėjant medžius.

Non-set teeth – į šonus neišversti dantys, priešingai nei klasikiniuose vakarietiškuose pjūkluose. Dantų viršūnėlės nukreiptos tiesiai žemyn, tokiu būdu siaurėja pjovimo kanalas, sunaikinama apie 50 proc. mažiau medžio skaidulų. Rezultate – greitas ir lengvas pjovimas. Geležtė gaunasi storiausia ties dantimis, ploniausia per vidurį ir vėl kiek storenė viršuje. Tai sąlygoja gerą pjuvenų išmetimą, pjūklas nestringa.

Rubber GOM handle – ergonomiška, unikalaus gumos mišinio rankena, gerai sugerianti pjūklo vibracijas. Guma užtikrina gerą sukibimą delne net būdama šlapia, maloni šaltu oru.

M – Medium teeth. 10 dantų 30 mm atkarpoje. Optimalus dantų skaičius, universalus pjūklas tiek žaliam tiek sausam medžiui pjauti.

 

SILKY Bigboy 360-10

74.00

Category

Pjūklas SILKY Bigboy 360-10

SUSiJĘ PRODUKTAI

X
Scroll to Top
Scroll to Top