SILKY Katanaboy 650-4

299.00

Category

Pjūklas SILKY Katanaboy 650-4

No longer available for pre-ordering

No longer available for pre-ordering

Katana – senovinis japonų samurajų kardas. Katanaboy 650-4 – Monster of saws! Pjūklas Monstras! Dar neseniai, iki atsirado Katanaboy 1000, tai buvo pasaulyje didžiausias, galingiausias ir greičiausiai pjaunantis sulankstomas pjūklas. Katanaboy buvo kuriami tam, kad iš dalies pakeisti sunkius, triukšmingus ir ne ekologiškus grandininius motorinius pjūklus. Ir SILKY tai pavyko! Savo dideliais ir agresyviais dantimis Katanaboy pjauna neįtiketinai greitai ir lengvai tiek žalią tiek sausą medį. Nors gana ilgas paruostas darbui, tačiau sulenktas, savo patogiame dėkle jis be vargo tilps didesnėje kuprinėje, ant dviračio, valtyje, ir niekam neužklius gulėdamas automobilio bagažinėje. Galima ji tiesiog persimesti per petį ir keliauti į žygį. Nepamainomas pagalbininkas gamtoje, ruošiant malkas laužui, valant miško takus, genint sodą ar parką, meistraujant lieptelį žūklei ar bokštelį medžioklei. Ilgu pjūklu patogu pasiekti toliau, aukščiau, rečiau reikalinga pakyla ar kopėčios. Toks pjūklas dėl savo ilgio, mažo svorio ir našumo daugeliu situacijų yra pranašesnis už sunkius ir triukšmingus grandininius motorinius pjūklus, be to, tai ir ekologiškas pasirinkimas. Tvirtas ir saugus sulankstymo mechanizmas. Ilga, unikaliu gumos mišiniu padengta neslidi ir šalčio netraukianti aliuminio rankena. Pritaikyta pjauti traukiant abiejomis rankomis, tačiau pakankamai lengvas kad pjauti ir viena ranka. 650 mm ilgio, 4 dantų (30 mm atkarpoje) itin kieta, bet lanksti geležtė tinka tiek žaliam, tiek sausam medžiui iki 450 mm storio pjauti. Geležtės fiksavimo mechanizmas turi saugiklį – suskleidžiant pjūklą suveikia apsauga, pusiaukelėje geležtė stabdoma, kad laiku patraukti pirštus nuo rankenoje esančio geležtės „guolio”. Geležtės viršutinė briauna pritaikyta ugniai įžiegti  naudojant Light my fire skeltuvą.

Komplekte yra patogus korduros dėklas su peties dirželiu.

Priežiūra: Baigus darbą ar grįžus iš žygio, rekomenduojama pjūklą nusausinti ir pašalinti nuo geležtės sakų, dervų apnašas alyvuogių aliejuje suvilgytu tamponėliu – saugu jūsų pjūklui ir ekologiška.

Saugumo perspejimai: Geležtė ypač aštri, būkite atsargūs išlankstydami ir sulankstydami pjūklą. Kitas pavojingas momentas – pjovimo pradžia. Nelaikykite atraminės rankos arti numatomos pjovimo vietos. Pirmi traukimai patys pavojingiausi, pjūklas gali nušokti nuo numatomos pjovimo vietos ir smarkiai sužeisti.

Pagaminta Japonijoje.

PJŪKLO SPECIFIKACIJA:

  • autentiškas, Premium klasės japoniškas anglinis plienas SK-4
  • geležtės ilgis 650 mm, chromuota, tinka medžiams iki 450 mm skersmens pjauti
  • 4 dantys 30 mm atkarpoje
  • pjūvio kanalo plotis – 2,4 mm
  • ištiesto matmenys: 1470x110x30 mm
  • sulenkto matmenys: 800x110x30 mm
  • svoris  – 1270 g.
  • radiusas –

SILKY – neturintys sau lygių japoniški medžio pjūklai. Pjauna nepaprastai greitai, lengvai, tiksliai ir dailiai. Beveik šimtametė pjūklų gamybos patirtis, ypatingas Premium klasės japoniškas anglinis plienas SK-4. Šiuo metu gamyboje naudojami pažangiausi japoniški įrenginiai ir technologijos. Geležtė ir dantys išpjaunami lazeriu, robotas išlanksto ir užgalanda dantis suformuodamas pjovimo „taką”. Daugelio modelių dantys grūdinami elektro-impulsiniu būdu išlieka aštrūs ir negalandami tarnauja intin ilgą laiką. „Pull stroke” akcija – dėl itin plonos geležtės ir ypatingos dantų konfigūracijos, pjovimas vyksta tik traukiant pjūklą į save. Siauras pjovimo kanalas garantuoja mažą pasipriešinimą, todėl pjaunama itin greitai. Medis minimaliai pažeidžiamas, nedraskomas, pjūvio paviršius gaunasi tiesus ir glotnus.

SILKY technologija:

Cr – Chromu dengta geležtė. Chromuotas paviršius itin kietas ir glotnus kai tuo tarpu pati geležtė išlieka lanksti. Tai ir apsauga, ir mažesnė trintis pjaunant, ilgesnis tarnavimo laikas.

Filiable – galandami dantys. Grūdinti dantys, tačiau ne elektro-impulsiniu metodu kaip kad daugelis SILKY modelių, todėl, esant poreikiui, gali būti galandamas su SIKY dilde. Teisingai naudojant ir prižiūrint, Katanaboy nereikės galasti keletą metų kad ir intensyviai naudojant.

Non-set teeth – į šonus neišversti dantys, priešingai nei klasikiniuose vakarietiškuose pjūkluose. Dantų viršūnėlės nukreiptos tiesiai žemyn, tokiu būdu siaurėja pjovimo kanalas, sunaikinama apie 50 proc. mažiau medžio skaidulų. Rezultate – greitas ir lengvas pjovimas. Geležtė gaunasi storiausia ties dantimis, ploniausia per vidurį ir vėl kiek storenė viršuje. Tai sąlygoja gerą pjuvenų išmetimą, pjūklas nestringa.

Rubber GOM handle – ergonomiška, unikalaus gumos mišinio rankena, gerai sugerianti pjūklo vibracijas. Guma užtikrina gerą sukibimą delne net būdama šlapia, maloni šaltu oru.

XL – Extra large teeth. 4 dantys 30 mm atkarpoje. Itin dideli ir agresyvus dantys – be kompromisų pjaunamas tiek žalias tiek sausas medis.

SILKY Katanaboy 650-4

299.00

Category

Pjūklas SILKY Katanaboy 650-4

No longer available for pre-ordering

No longer available for pre-ordering

SUSiJĘ PRODUKTAI

X
Scroll to Top
Scroll to Top