Knog Quokka 80

25.00

Unikalaus dizaino, įkraunamas „High-tech“ galvos žibintas iš Australijos.

Australijos kompanijos Knog galvos žibintai – tai visai kitokie nei mums įprasti, iki šiol daugelio gamintojų gaminami žibintai. Inovatyvus šiuolaikiškas dizainas, naujos netradicinės medžiagos ir techniniai sprendimai negali nežavėti. Knog pasitelkus naujausius mokslo pasiekimus ir pažangius inžinierius iš viso pasaulio, pavyko sukurti revoliucinius, “žalios linijos” produktus kurie yra itin kokybiški, traukiantys akį ir labai praktiški. Pabodo nuobodūs, griozdiški, sunkūs ir baterijas ryjantys žibintai – drąsiai rinkitės Knog.

Mažo tūrio ir svorio (mažiau 50 g), aerodinamiškos formos, pilnai atsparūs vandeniui, išskirtinio dizaino ir spalvų vientisas korpusas iš saugaus matinio silikono. Žibintas tiesiog prilimpa prie galvos, labai stabiliai laikosi ir yra nejaučiamas net bėgant! Silikoninio dirželio ilgio užteks visiems, o jo ilgis fiksuojasi itin greitai ir patikimai. Kartą nustačius, jis fiksuojamas ir jums nereikės jį nustatinėti kaskart dedantis žibintą. Užsiimant intensyvia fizine veiklą silikono dirželis puikiai tarnauja kaip prakaito barjeras saugodamas jūsų akis. Ilgalaikis ir itin komfortiškas dėvėti.

  Šviesos diodai išdėstyti taip ir jų tiek, kad atkrito būtinybė instaliuoti kilnojimo aukštyn-žemyn mechanizmą. Netgi skaitymui instaliuotas atskiras diodas kurpuso apčioje, užtenka pasirinkti reikiamą šviesos režimą.

“Run” (bėgimo) serijos žibintai turi skaidraus silikono dirželį per kurį ryški neoninė šviesa sklinda į šalis per visą dirželio perimetrą. Įspūdingai atrodote ir tampate matomas tamsoje.

Knog “žalioji linija” lėmė tai, kad visi jų gaminami žibintai turi galingas ir taupias daugkartinio įkrovimo Ličio polimerų baterijas kurios pilnai įkraunamos per 3-4 val. Revoliucinis įkrovimo sprendimas – žibinto elektronikos blokas tiesiog ištraukiamas iš silikono korpuso ir be jokių laidų jungiamas į kompiuterio, Power-banko ar telefono kroviklio USB lizdą! O naudodami Knog PWR Solar kroviklį, jūs išskirtinai naudojatės atsinaujinančia energija ir išliekate autonomiški gamtoje praktiškai neribotą laiką!

Quokka galima 4 spalvų – juoda, pilka, lime ir turkio

3 optimaliai išdėstyti LED diodai turi savo paskirtį.

4 režimai – taškinis, platus, kombinuotas ir raudona šviesa

4 šviesos srauto stiprumo lygiai – maksimalus, vidutinis, žemas ir mirksintis

Atsparumas vandeniui: IP65

Matmenys: 20x150x240 mm

Svoris: 49 g

Baterija: Lithium polymer, įkraunama, įkrovos laikas 3,5 val.

Šviesos režimai ir švietimo trukmė:

  • Kombinuotas maks. – 85 Lm 2,5 val.
  • Taškinis maks. – 60 Lm 3,5 val.
  • Platus maks. – 25 Lm 8 val.
  • Raudona – 2,5 Lm 13,5 val.

 

 

Knog Quokka 80

25.00

Unikalaus dizaino, įkraunamas „High-tech“ galvos žibintas iš Australijos.

SUSiJĘ PRODUKTAI

X
Scroll to Top