Gumotex Thaya

1,392.00

THAYA – tai vienas naujausių Gumotex kūrinių, kuriame sudėta geriausia ilgametė firmos patirtis ir naujos technologijos.

Ši baidarė 2019 m. buvo nominuota kaip geriausia rinkoje pripučiama baidarė. Pagaminta is  daugiasluoksnės Gumotex medžiagos Nitrilon, pritaikius Dropstitch* techologija dugno bei sėdynių gamyboje, ši baidarė itin stabili, kieta ir manevringa, tuo pačiu išsaugojo Gumotex laiveliams būdingus mažą svorį ir kompktiškumą.

Dvivietė baidarė kuri puikiai transformuojasi ir tinka plaukioti vienam ar  2 suaugę + vaikas (įstačius papildomą sėdynę). Nitrilon – tai Gumotex patentuotas audinys sudarytas iš trijų skirtingų medžiagų (sandwich). Vidurinis sluoksnis – itin tvirtas PES audinys (tinklelis) padengtas iš išorės sintetinės gumos mišinio sluoksniu o iš vidinės pusės – naturalios gumos sluoksniu. Medžiaga itin atspari trinčiai, plyšimui, pradūrimams, senėjimui ir turi gerą UV apsaugą. Dėka šios medžiagos tvirtumo, Gumotex baidares galima pripūsti gerokai aukštesniu slėgiu nei daugelį rinkoje esančių analogų pagamintų iš PVC. Visgi pradūrus ar iplėšus, pažeidimas bus minimalus, neplis visas bortas kaip PVC atveju ir bus lengvai remontuojamas. Tai suteikia baidarei papildomo standumo, stabilumo. Medžiaga neįgeria purvo, lengvai plaunasi ir greitai džiūsta. Ši baidarė nepripūsta telpa kuprinėje, o jos svoris tik 17,5 kg! Šio laivelio pagalba greitai ir lengvai pasieksite atokiausias vandens telkinio vietas. Skirtas plaukioti ramesniuose  ir vidutinio sunkumo vandenyse – ežeruose, tvenkiniuose, lėtos ir vidutinės tėkmės upėse, jūrų įlankose (klasė WW2). Dėl didesnio komforto neramiuose vandenyse galima papildomai įsigyti priekinę apsauga nuo vandens purslų. Stabilus, lengvai valdomas, paprastai ir greitai paruošiamas naudojimui ir transportavimui. Jo pervežimui nereikaliga nei priekaba nei stogo laikikliai, o laikymui namuose neprireiks erdvios palėpės ar sandėliuko (supakuoto gabaritai tik 63x40x26 cm). Čekų kompanija GUMOTEX turi didesnę nei 60 metų patirtį gaminant pripučiamus baidares, kanojas, rafting’o plaustus, todėl turi stiprias pozicijas pasaulinėje tokių laivelių rinkoje. Viskas apgalvota iki smulkmenų. „Push-Push“ tipo patikimi ir patogus naudoti itališki pripūtimo ventiliai. Dugno kameroje įmontuotas apsauginis vožtuvas. Atskirai pripučiamos sėdynės ir kojų atramos. Sėdynių ir kojų atramų vietos bei padėtys laivelyje fiksuojamos reguliuojamais dirželiais. Plaukimo krypties palaikymui plaukiant tiesiaja, dugne montuojamas vertikalus kylis „shark fin“. Galinėje dalyje už sėdynės – erdvi bagažinė su bagažo tvirtinimo timpomis. Abejuose galuose yra pernešimui/inkaravimui skirtos rankenos-kilpos.  Pirkėjai renkasi GUMOTEX pripučiamus baidares aktyvioms šeimos atostogoms ar nepamirštamoms iškyloms vandeniu su draugais.

* The Dropstitch technology is based on the connection of the upper and lower layers of the fabric with thousands of polyester fibers. This fabric, equipped with an airtight coating, is protected from both sides by a resistant NITRILON® material. Thanks to the thousands fibers holding the both layers together, these products can be inflated up to very high pressure. It enables the material to obtain robustness approaching the robustness of solid materials, and that is with the preservation of the same rollability as our existing boats.

Spalva – Raudona 5C / Pilka 11C

Komplekte yra: baidarė, 2 sėdynės, 2 kojų atramos, kylis, remontinis komplektas, sauso tipo 100 L transportavimo krepšys, raktas ventiliams.

Rekomenduojami priedai: asimetrinis kajako irklas mod. 702-2, rankinė pompa Super 4 ; trečia sėdynė vaikui, priekinė apsauga nuo purslų

Gamintojas suteikia 24 mėn. garantija medžiagoms ir darbams.

Ilgis – 410 cm

Plotis – 89 cm

Svoris –  17,5 kg

Maksimali apkrova –  230 kg

Kamerų skaičius – 3+2/4/6+2

Supakuoto matmenys – 63x40x26 cm

Pagaminta Čekijoje.

 

Gumotex Thaya

1,392.00

THAYA – tai vienas naujausių Gumotex kūrinių, kuriame sudėta geriausia ilgametė firmos patirtis ir naujos technologijos.

SUSiJĘ PRODUKTAI

X
Scroll to Top