Sale!

Zubat 3300-7,5 1-ext

149.00

Category

Aukštapjovė – pjūklas su teleskopiniu kotu.

Kuomet reikia greitai, patogiai ir saugiai genėti aukštai nuo žemės esančias šakas, tuomet pjūklas su teleskopiniu kotu – aukštapjovė,  bus jūsų pagalbininkas Nr. 1. Genėkite saugiai, tvirtai stovėdami ant žemės be jokių kopėčių, lipynių ar bokštelių. Gumuotas, dviejų dalių lengvas aliuminio kotas leidžia puikiai valdyti pjūklą ir dirbti be didelių pastangų visą dieną. Ovali koto forma iki minimumo sumažina jo išlinkima ir garantuoja puikią pjūklo kontrolę dirbant. Koto apačioje yra guminis bamperis apsaugantis kotą nuo smūgių i žemę. Šiam pjūklui tinka įprastinio Zubat pjūklo geležtė, galite isidėti jas įvairaus ilgio ir dantų dydžio pagal situaciją.

Dirbdami būtinai dėvėkite apsauginius akinius, pirštines ir saugokitės krentančių šakų!

Zubat serija– be jokios abejonės arboristų pasirinkimas Nr. 1. Tai pagrindinis rankinis pjūklas, kurį naudoja arboristai visame pasaulyje. Dėl savo savybių ir konstrukcijos, tinkamas tiek preciziškam genėjimui, tiek storų šakų bei kamienų šalinimui. Šis pjūklas, daugeliu atvejų dirbant aukštyje, pakeičia sunkius, triukšmingus ir taršius grandininius pjūklus. Lenkta geležtė palengvina pjovimą pjaunant iškėlus aukštyn rankas ar žemiau kelių. Tvirta „full tang“ (vientisa geležtė su rankena) konstrukcija suteikia tvirtumo ir užtikriną puikią pjūklo kontrolę dirbant. Patogi, neslidi, guminė rankena gerai sugeria vibraciją. 7,5 dantų geležtė labiau pritaikyta žalioms šakoms pjauti. Geležtė grūdinta, negalandama, tačiau esant poreikiui lengvai pakeičiama. Ta pati geležtė naudojama ir SILKY Zubat teleskopuose-aukštapjovėse.

Komplekte yra apsauginė įmautė geležtei.

Atskirai galima įsigyti priedą – kablį HookFox skirtą nutempti žemyn nupjautas įstrigusias šakas. Jo kaina 36 EUR.

Priežiūra: Baigus darbą, rekomenduojama šepetėliu nuvalyti pjuvenas, pjūklą nusausinti ir pašalinti nuo geležtės sakų, dervų apnašas alyvuogių aliejuje suvilgytu tamponėliu – saugu jūsų pjūklui ir ekologiška.

Saugumo perspejimai: Geležtė ypač aštri, būkite atsargūs dirbtami bei valydami pjūklą.

Pagaminta Japonijoje.

PJŪKLO SPECIFIKACIJA:

  • autentiškas, Premium klasės japoniškas plienas
  • geležtės ilgis 330 mm, nikeliuota, tinka šakoms iki 190 mm pjauti
  • 7,5 dantų 30 mm atkarpoje
  • pjūvio kanalo plotis – 1,4 mm
  • matmenys ištiesto: 33000x150x45 mm
  • matmenys transportavimui: 2000x150x55 mm
  • svoris  – 1530 g.
  • radiusas – 650

SILKY – neturintys sau lygių japoniški medžio pjūklai. Pjauna nepaprastai greitai, lengvai, tiksliai ir dailiai. Beveik šimtametė pjūklų gamybos patirtis, ypatingas Premium klasės japoniškas plienas. Šiuo metu gamyboje naudojami pažangiausi japoniški įrenginiai ir technologijos. Geležtė ir dantys išpjaunami lazeriu, robotas išlanksto ir užgalanda dantis suformuodamas pjovimo „taką“. Dantys grūdinami elektro-impulsiniu būdu išlieka aštrūs ir negalandami tarnauja intin ilgą laiką. „Pull stroke“ akcija – dėl itin plonos geležtės ir ypatingos dantų konfigūracijos, pjovimas vyksta tik traukiant pjūklą į save. Siauras pjovimo kanalas garantuoja mažą pasipriešinimą, todėl pjaunama itin greitai. Medis minimaliai pažeidžiamas, nedraskomas, pjūvio paviršius gaunasi tiesus ir glotnus.

SILKY technologija:

Ni – Nikeliu dengta geležtė. Paviršius itin kietas ir glotnus kai tuo tarpu pati geležtė išlieka lanksti. Tai ir apsauga, ir mažesnė trintis pjaunant, ilgesnis tarnavimo laikas.

Electro-impulse hardening – dantų viršūnėlės sekundės dalims pakaitinamos iki labai aukštos temperatūros, po to staiga šaldomos. Šitaip užgrūdintas pjaunantis paviršius tampa tris kartus kietesnis nei negrūdintas ir labai ilgai išlaiko aštrumą. Šiuo būdu grūdintus pjūklus galima atpažinti pagal juodas dantų viršūnėles.  Tokie pjūklai negalandami dilde,  esant poreikiui geležtė pakeičiama nauja.

Mirai-Me technologija – kiekvienas dantis turi 4 pjaunančius paviršius. Toks pjūklas gali puikiai pjauti medį visomis kryptimis: skersai, išilgai ir įstrižai. Medis minimaliai pažeidžiamas, tai sąlygoja greitesnį pjūvių užgijimą. Tai labai aktualu genėjant medžius.

Non-set teeth – į šonus neišversti dantys, priešingai nei klasikiniuose vakarietiškuose pjūkluose. Dantų viršūnėlės nukreiptos tiesiai žemyn, tokiu būdu siaurėja pjovimo kanalas, sunaikinama apie 50 proc. mažiau medžio skaidulų. Rezultate – greitas ir lengvas pjovimas. Geležtė gaunasi storiausia ties dantimis, ploniausia per vidurį ir vėl kiek storenė viršuje. Tai sąlygoja gerą pjuvenų išmetimą, pjūklas nestringa.

Rubber GOM handle – ergonomiška, unikalaus gumos mišinio rankena, gerai sugerianti pjūklo vibracijas. Guma užtikrina gerą sukibimą delne net būdama šlapia, maloni šaltu oru.

L- large and extra large teeth. 4-8 dantys 30 mm atkarpoje. Dideli dantys agresyvesni ir greičiau pjauna žalią ir minkštą medį. Pjaunant sausą ir kietesnį medį, dideli dantys gali kelti vibracijas.

Sale!

Zubat 3300-7,5 1-ext

149.00

Category

Aukštapjovė – pjūklas su teleskopiniu kotu.

SUSiJĘ PRODUKTAI

X
Scroll to Top
Scroll to Top