Sugoi 360-6,5-5,5

110.00

Category

Pats galingiausias iš arboristų naudojamų pjūklų.

Pjūklas Sugoi – dėl savo agresyvių dantų ir dryžuotos rankenos arboristų vadinamas „Medžių tigras“. Jei arsenale šis plūklas, tai dirbant aukštyje, motoriniai pjūklai ilsisi ant žemės. Kaip ir mylimas Zubat, tik šis dar agresyvenis, galingesnis. Dėl savo savybių ir konstrukcijos, tinkamas tiek preciziškam genėjimui, tiek storų šakų bei kamienų šalinimui. Lenkta geležtė palengvina pjovimą pjaunant iškėlus aukštai rankas ar žemiau kelių. Tvirta „full tang“ (vientisa geležtė su rankena) konstrukcija suteikia tvirtumo ir užtikriną puikią pjūklo kontrolę dirbant. Patogi, neslidi, guminė rankena gerai sugeria vibraciją. Geležtė su progresiniais dantimis 6,5-5,5 labiau pritaikyta žalioms šakoms pjauti. Geležtės priekyje esantis lenktas peilis -„kablys“ lengvai šalina jaunus ūglius ir padeda pjūklą išlaikyti pjovimo kanale. Geležtė grūdinta, negalandama, tačiau esant poreikiui lengvai pakeičiama.

Komplekte yra tvirtas ir patogus dėklas iš polipropileno kuris tvirtinamas prie diržo.

Dėklui prie kojos stabilizuoti komplekte yra du Silky dirželiai „leg strap“.

Priežiūra: Baigus darbą, rekomenduojama šepetėliu nuvalyti pjuvenas, pjūklą nusausinti ir pašalinti nuo geležtės sakų, dervų apnašas alyvuogių aliejuje suvilgytu tamponėliu – saugu jūsų pjūklui ir ekologiška.

Saugumo perspejimai: Geležtė ypač aštri, būkite atsargūs dirbtami bei valydami pjūklą. Kitas pavojingas momentas – pjovimo pradžia. Nelaikykite atraminės rankos arti numatomos pjovimo vietos. Pirmi traukimai patys pavojingiausi, pjūklas gali nušokti nuo numatomos pjovimo vietos ir smarkiai sužeisti.

Pagaminta Japonijoje.

PJŪKLO SPECIFIKACIJA:

  • autentiškas, Premium klasės japoniškas plienas
  • geležtės ilgis 360 mm, nikeliuota, tinka šakoms iki 200 mm pjauti
  • 6,5-5,5 dantų 30 mm atkarpoje
  • pjūvio kanalo plotis – 1,9 mm
  • matmenys: 575x144x45 mm
  • svoris  – 590 g.
  • radiusas – 650

SILKY – neturintys sau lygių japoniški medžio pjūklai. Pjauna nepaprastai greitai, lengvai, tiksliai ir dailiai. Beveik šimtametė pjūklų gamybos patirtis, ypatingas Premium klasės japoniškas plienas. Šiuo metu gamyboje naudojami pažangiausi japoniški įrenginiai ir technologijos. Geležtė ir dantys išpjaunami lazeriu, robotas išlanksto ir užgalanda dantis suformuodamas pjovimo „taką“. Dantys grūdinami elektro-impulsiniu būdu išlieka aštrūs ir negalandami tarnauja intin ilgą laiką. „Pull stroke“ akcija – dėl itin plonos geležtės ir ypatingos dantų konfigūracijos, pjovimas vyksta tik traukiant pjūklą į save. Siauras pjovimo kanalas garantuoja mažą pasipriešinimą, todėl pjaunama itin greitai. Medis minimaliai pažeidžiamas, nedraskomas, pjūvio paviršius gaunasi tiesus ir glotnus.

SILKY technologija:

Ni – Nikeliu dengta geležtė. Paviršius itin kietas ir glotnus kai tuo tarpu pati geležtė išlieka lanksti. Tai ir apsauga, ir mažesnė trintis pjaunant, ilgesnis tarnavimo laikas.

Electro-impulse hardening – dantų viršūnėlės sekundės dalims pakaitinamos iki labai aukštos temperatūros, po to staiga šaldomos. Šitaip užgrūdintas pjaunantis paviršius tampa tris kartus kietesnis nei negrūdintas ir labai ilgai išlaiko aštrumą. Šiuo būdu grūdintus pjūklus galima atpažinti pagal juodas dantų viršūnėles.  Tokie pjūklai negalandami dilde,  esant poreikiui geležtė pakeičiama nauja.

Mirai-Me technologija – kiekvienas dantis turi 4 pjaunančius paviršius. Toks pjūklas gali puikiai pjauti medį visomis kryptimis: skersai, išilgai ir įstrižai. Medis minimaliai pažeidžiamas, tai sąlygoja greitesnį pjūvių užgijimą. Tai labai aktualu genėjant medžius.

Non-set teeth – į šonus neišversti dantys, priešingai nei klasikiniuose vakarietiškuose pjūkluose. Dantų viršūnėlės nukreiptos tiesiai žemyn, tokiu būdu siaurėja pjovimo kanalas, sunaikinama apie 50 proc. mažiau medžio skaidulų. Rezultate – greitas ir lengvas pjovimas. Geležtė gaunasi storiausia ties dantimis, ploniausia per vidurį ir vėl kiek storenė viršuje. Tai sąlygoja gerą pjuvenų išmetimą, pjūklas nestringa.

Rubber GOM handle – ergonomiška, unikalaus gumos mišinio rankena, gerai sugerianti pjūklo vibracijas. Guma užtikrina gerą sukibimą delne net būdama šlapia, maloni šaltu oru.

XL- extra large teeth. 6,5-5,5 dantys 30 mm atkarpoje. Dideli dantys agresyvesni ir greičiau pjauna žalią ir minkštą medį. Pjaunant sausą ir kietesnį medį, dideli dantys gali kelti vibracijas.

Sugoi 360-6,5-5,5

110.00

Category

Pats galingiausias iš arboristų naudojamų pjūklų.

SUSiJĘ PRODUKTAI

X
Scroll to Top