POLOSUB – tarp žmogaus ir vandens

Kuomet mes nardome, tarp mūsų kūno ir vandens, egzistuoja labai subtilus, tačiau itin reikšmingas barjeras. Tai vos keli milimetrai neopreno, nuo kurio priklauso, kaip komfortiškai, saugiai ir ilgai mes galime pramogauti vandenyje. Džiaugiamės šiemet Baltijos šalyse pradėję atstovauti kompaniją Polosub – tikrus neopreno meistrus iš Italijos.

Polosub – šios kompanijos vadovas, dizaineriai ir daugelis darbuotojų yra povandeniniai medžiotojai arba freediver’iai, todėl jie puikiai supranta povandenininkų poreikius, patys išbando savo gaminius jūroje ir nuolatos juos tobulina. Jau atsivežėme ir išbandėme Lietuvoje pirmuosius jų hidrokostiumus, todėl drąsiai siūlome ir jums.  Kompanija Polosub nuo 1994 metų veikia Italijos sostinėje Romoje ir specializuojasi hidrokostiumų pagal individualius išmatavimus ir poreikius gamyboje. Per dešimtį savo veiklos metų Polosub išsikovojo lyderiaujančias pozicijas tarp pagal išmatavimus hidrokostiumus gaminančių įmonių tiek Italijoje, tiek tarptautiniu mastu. Pastaraisiais metais įmonė kasmet pasiuva apie 3000 individualių hidrokostiumų. Savo gaminiams įmonė naudoja tik aukščiausios klasės neopreną.

Kodėl verta užsisakyti individualų kostiumą?

Tai ne vien dėl jūsų kūno sudėties ypatumų, bet dar ir todėl, kad gaunate tokį kostiumą, kokio pageidaujate. Siuvant kostiumą, atsižvelgiama ne tik į jūsų pateiktus individualius išmatavimus, bet ir į kitus jūsų keliamus reikalavimus kostiumui:

  • Galite rinktis modelį iš keturių siūlomų variantų, ar tik dalį kostiumo, pavyzdžiui, tik švarką.
  • Renkatės neopreno markę, storį ir spalvą (raštą), pavyzdžiui, kelnės ir švarkas gali būti iš skirtingo neopreno ir skirtingo storio.
  • Galite pats spręsti, ar jums reikia papildomų apsaugų ant kelių ir alkūnių, atraminio pado arbaletui ant krūtinės ir kt.
  • Galite rinktis patinkantį švarko apačios („uodegos”) užsegimą iš kelių siūlomų variantų, patys spręsti, ar kelnės bus su petnešomis, ar be jų.
  • Ir netgi, jums panorėjus, bus įsiūtas išganingasis „drenažas”, leidžiantis pilnai atsipalaiduoti medžioklėje. Nebereikės nuolat dairytis ieškant artimiausio kranto ar laikytis „sauso įstatymo” dar žūklės išvakarėse.

Arba, ką daryti moteriai, kuri susidomėjo povandenine žūkle, o prekybininkai siūlo tik vyriško sukirpimo kostiumus? Kas jau kas, bet moterys tikrai supranta, kodėl yra geriau siūtis individualiai, nei pirkti masinės gamybos rūbą parduotuvėje. Patikėkite, tikrai ne paskutinėje vietoje yra ir žinojimas, kad į jūsų kostiumo kūrimą ir siuvimą širdį įdėjo geriausi neopreno meistrai iš Romos ir jis pasiūtas būtent jums. Tai daro jūsų kostiumą dar brangesniu ir nepamainomai mielu. Galiausiai, jau visi pavargome nuo mums peršamos, neretai prastos kokybės Azijietiškos produkcijos – gi esame europiečiai. POLOSUB – hand made in Italy!

Polosub siūlo keturis kostiumų modelius medžiotojams, specialų vienos dalies kostiumą freediver’iams, pokostiumius-liemenes, šortus, svorių liemenes ir kt.

 

catalogo_201211psl_400Modelis Lined Open Cell – mums labiausiai įprastas ir tapęs tradiciniu mūsų kraštuose – viduje atvira pora, išorėje neilonas. Tai atspariausias išorės pažeidimams modelis, todėl, manome, labiausiai tinkamas nardyti mūsų salygomis, kuomet dažniausiai neriame nuo kranto, plaukiojame priekrantės augmenijoje, landžiojame po paskendusiais medžiais. Taipogi, kuomet išorė dengta neilonu, galime greitai ir nebijodami kostiumo suplėšyti apsirengti/nusirengti. Galimas neopreno storis yra 3-5,5-7-8 mm, spalvos juoda ir trys Camo variantai.

 

 

 

 

Modelis Smoothskin Open Cell – labai populiarus tarp nardančių atviroje jūroje. Išorėje glotnus neoprenas, lengvai slysta vandenyje, labai elastingas, besiūlis, nevaržo judesių ir kvėpavimo. Išlipus iš vandens paviršius greitai nudžiūsta, todėl patogus medžioklei iš laivelio – nejausime vėsos judėdami iš vienos žūklės vietos į kitą. Silpnoji šio neopreno pusė – jo išorė labiau pažeidžiama, vilktis tokį kostiumą reikia atsargiau, nusivelkant rekomenduojama naudoti lubrikantą išorinei pusei, kadangi sausas jis sunkiai išsiverčia. Galimas neopreno storis yra 3,5-5,5-6,5-7,5-8,5 mm, spalvos – juoda ir keletas ranka dekoruotų Camo variantų.

Modelis Forza Tre – naujiena, itin įdomus neoprenas ir gana tinkamas mūsų salygoms, tiesa, galbūt labiau tiems, kurie mėgsta medžioklę atvirame vandenyje. Galima sakyti, kad šis kostiumas – tai kombinacija Smoothskin ir įprastinio, dengto neilonu modelio Lined OC. Neoprenas savo elastingumu bei glotnumu prilygsta Smoothskin neoprenui, o patvarumu – įprastiniam dengtam neilonu neoprenui. Forza Tre neoprenas tarsi sumuštinis, susideda iš trijų sluoksnių: išorėje 1 mm storio, didelio tankio apsauginis neopreno sluoksnis, po juo super elastingas, vandeniui atsparus audinys, saugantis neopreną nuo pažeidimų ir plyšimo ir, galiausiai, arčiausiai kūno esantis trečias, įprastinis, šildantis minkšto 3,5-5,5 ar 7 mm storio neopreno sluoksnis. Kostiumo siūlės, priešingai nei modelyje Smoothhskin, persiūtos, tačiau tik du išoriniai sluoksniai. Todėl šį kostiumą galime vilktis ir dėvėti drąsiai, nebijodami jo suplėšyti. Nusivelkant, kaip ir Smoothskin modelio atveju, rekomenduojama naudoti muilo tirpalą kostiumo išorei. Galimas neopreno storis yra 3,5-5,5 ir 7 mm, spalva juoda ir keletas ranka dekoruotų camo variantų. Puikus kostiumas, nieko keisto, kad ir pats brangiausias iš Polosub siūlomo asortimento. Tiesa, būtent šį modelį mes jau išbandėme Lietuvos salygomis, kostiumas pateisino visus lūkesčius.

 

Modelis Combined – išskirtinis modelis hibridas. Skirtas tiems, kurie kelia pačius aukščiausius reikalavimus kostiumui. Jis nepamainomas ieškantiems elastingo, tvirto ir tuo pačiu šilto kostiumo. Yra žinoma, kad ne visos mūsų kūno zonos vienodai jautrios šalčiui ir ne visos kostiumo zonos dėvint vienodai veikiamos kenksmingų Saulės spindulių, aštrių objektų, apkrovų ir trinties. Atsižvelgiant į tai ir buvo sukurtas modelis Combined. Jis siuvamas iš skirtingo neopreno panelių, derinant tarpusavyje Smoothskin (arba Forza Tre) ir Lined (dengtas neilonu) neopreną. Kur reikalinga šiluma ir elastingumas, naudojamas glotnus, o kur didėsnė pažeidimų tikimybė, neilonu dengtas neoprenas.

Kadangi Freediving.lt yra Polosub įgaliotas atstovas Baltijos šalyse, gamintojas mums taiko specialas kainas, todėl jums siūlome pateikti savo paraiškas ir užsakymus mums. Užsakydami per mus, jūs ne tik įsigysite kostiumą mažesne kaina, bet ir sutaupysite mažiau mokėdami už pašto bei mokėjimo pavedimo išlaidas. Mes apjungiame jūsų užsakymus, siekdami maksimaliai sumažinti pašto bei apmokėjimo išlaidas. Ir dar, kas turbut daugeliui šiandien aktualu, jūs sutaupysite laiko, kadangi visą „juodą” darbą mes atliksime už jus. Jums tik reikės, padedant kitam asmeniui, atlikti reikalingus kūno matavimus ir pateikti mums kartu su savo pageidavimais. Užsakymai įvykdomi per 3-5 savaites.

Savo paklausimus siųskite elektroniniu paštu vitalijus@freediving.lt arba teiraukitės telefonu + 370 616 22667.

Dalinkis:

X
Scroll to Top
Scroll to Top